Your clean world

0948 523 056

Akcie

---------------------------

---------------------------

Pracovný postup:

Samotné tepovanie prebieha tak, že sa na čistený povrch pod tlakom nastrieka voda s čistiacím prostriedkom a nechá sa pôsobiť krátky čas. Nečistota, ktorú čistiaci prostriedok rozloží sa preperie tepovačom, prepláchne sa teplou vodou a odsaje sa zbytková voda. Pred tepovaním používame na čalúnené povrchy rotačnú kefu
s el.klepáčom pomocou, ktorej odsajeme roztoče,prach,piesok,chlpy domácich zvierat...
z celej hĺbky čisteného predmetu. Vďaka tomuto postupu čistené koberce a i. rýchlo preschnú.

O PRÍSTROJI .... Na čistenie používame efektívny, patentovaný čistiaci systém PRO-AQUA, ktorý funguje bez akýchkoľvek filtrov na princípe rotačného separátora. Princíp PRO-AQUA vychádza z prírody-vzduch sa perie vo vode. PRO-AQUA pracuje vždy na 100%. Vďaka separátoru má stále rovnaký prietok vzduchu, ktorý všetky nečistoty a prach privádza do nádoby s vodou.

Je verejne známe, že bežné vysávače fungujúce na sáčky+ filtre alebo bezsáčkové
s filtrom vysávajú iba niektoré-povrchové nečistoty. Nečistoty, ktoré nedokážu vysať, zapadávajú do hĺbky /koberca.../ sú zatláčané a trvale tam zostávajú. Elektrický klepáč čistiaceho systému PRO-AQUA dokáže z koberca....vyklepať mnohoročnú špinu, ktorú aj najvýkonnejšie vysávače zanechávajú v kobercoch a iných čalúnených predmetoch. Vďaka el.klepáču je upratovanie príjemnou a efektívnou prácou. El.klepáč hĺbkovo / na sucho / očistí vaše sedačky, koberce, postele, stoličky a iné.

   
Trochu teórie.
Roztoče v našich domácnostiach.

V minulosti narastal počet alergikov, u ktorých alergén bol neznámy. Bol vyslovený predpoklad, že ide o reakciu organizmu na prach. Až v 60-tych rokoch sa zistilo, že alergiu na prach vyvolávajú mikroskopické roztoče žijúce v prachu miestnosti.

Najvýznamnejší z týchto roztočov je Dermatophagoides pteronyssinus, ktorý je voľným okom neviditeľný, meria len 0,2 až 0,34 mm. Živí sa odumretou zrohovatenou pokožkou vtákov a cicavcov, vrátane kožných šupín človeka. Zdržiava sa v prachu, najmä však v posteliach, kde ho môže byť aj tisíckrát viac ako v inom bytovom prachu. V 0,1 gramu bytového prachu bolo spozorovaných až 160 roztočov. Pre príklad v jednej posteli je priemerne 2 - 2,5milióna roztočov. Skutočnou príčinou alergie však nie je roztoč, ale jeho exkrementy, na ktorých sa následne tvoria pliesne a spóry a tieto sa uvoľňujú do domáceho prostredia.
U človeka sa alergia prejavuje ako nádcha, astma, prípadne ako alergické ekzémy. Priaznivým prostredím "prachového roztoča" je vyššia relatívna vlhkosť.
V suchšom prostredí sa jeho rozmnožovanie spomaľuje, pri dlhodobom pobyte v suchom prostredí hynie. Preto sú tieto roztoče najpočetnejšie koncom leta a začiatkom jesene, keď je vlhkosť vzduchu najvyššia. Po začiatku vykurovacej sezóny, keď sa vlhkosť ovzdušia v obývaných priestoroch znižuje, súčasne klesá aj množstvo prachových roztočov. Teplota nemá na prosperitu roztočov podstatný vplyv, vyvíjajú sa od 10 až do 35 stupňov Celzia, s optimom pri 22 - 28 stupňoch, čo sú teploty bežné v našich domácnostiach.
Ako sa môžete pred roztočmi chrániť? Tu je priestor na to, aby Ste využili naše profesionálne služby prevádzané čistiacim systémom Pro Aqua. Samozrejme Vám dáme aj praktické rady ako udržiavať čistú domácnosť.